lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТКИЊЕ/1. степен
1.ЖКК Рас880549:26816
2.ЖКК Гирл Баскет880583:33116
3.ЖКК Арт Баскет 2862458:34414
4.ЖКК Беко862542:36414
5.ККЖ Црвена Звезда 2853635:31613
6.ЖКК Радивој Кораћ 2844366:36412
7.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)844412:39912
8.ЖКК Рас 2826303:57510
9.ЖКК Раднички (О)826321:48510
10.ЖКК Младост826363:52310
11.ЖКК Нови Београд 7817257:5449
12.ЖКК Флеш808262:5388
51709 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Рас 2
21.01.2018
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51710 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Раднички (О)
20.01.2018
15:40
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51711 ЖКК Младост : ЖКК Рас
51712 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Флеш
19.01.2018
20:50
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
51713 ЖКК Беко : ККЖ Црвена Звезда 2
51714 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Арт Баскет 2
51661 ККЖ Црвена Звезда 2 : ЖКК Рас 2 116 : 7
21.10.2017
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51662 ЖКК Флеш : ЖКК Арт Баскет 2 36 : 67
23.10.2017
20:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51663 ЖКК Рас : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 43 : 29
21.10.2017
19:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51664 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Беко 26 : 67
26.10.2017
20:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51665 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Гирл Баскет 29 : 68
21.10.2017
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51666 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Младост 34 : 42
22.10.2017
13:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51667 ККЖ Црвена Звезда 2 : ЖКК Флеш 92 : 21
29.10.2017
18:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51668 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Нови Београд 7 77 : 19
28.10.2017
14:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
51669 ЖКК Беко : ЖКК Радивој Кораћ 2 53 : 44
29.10.2017
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
51670 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Раднички (О) 54 : 44
29.10.2017
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51671 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Рас 61 : 65
29.10.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51672 ЖКК Рас 2 : ЖКК Младост 56 : 52
29.10.2017
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51673 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 2 36 : 82
12.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51674 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда 2 53 : 46
14.11.2017
21:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51675 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Арт Баскет 2 37 : 59
11.11.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51676 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 52 : 34
11.11.2017
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51677 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Беко 41 : 78
11.11.2017
15:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51678 ЖКК Младост : ЖКК Гирл Баскет 44 : 74
08.11.2017
21:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
51679 ККЖ Црвена Звезда 2 : ЖКК Раднички (О) 86 : 36
19.11.2017
17:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51680 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 17 : 73
18.11.2017
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51681 ЖКК Беко : ЖКК Младост 76 : 43
19.11.2017
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51682 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Нови Београд 7 57 : 30
18.11.2017
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51683 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Радивој Кораћ 2 47 : 44
18.11.2017
12:45
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
51684 ЖКК Рас 2 : ЖКК Гирл Баскет 20 : 83
18.11.2017
18:35
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51685 ЖКК Рас : ЖКК Рас 2 73 : 14
25.11.2017
19:15
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51686 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Флеш 55 : 22
25.11.2017
18:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
51687 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ККЖ Црвена Звезда 2 58 : 44
25.11.2017
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51688 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Арт Баскет 2 25 : 65
25.11.2017
15:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51689 ЖКК Младост : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 36 : 60
24.11.2017
21:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
51690 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Беко 82 : 62
27.11.2017
20:30
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
51691 ККЖ Црвена Звезда 2 : ЖКК Нови Београд 7 90 : 21
09.12.2017
16:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51692 ЖКК Флеш : ЖКК Радивој Кораћ 2 34 : 50
10.12.2017
18:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51693 ЖКК Рас : ЖКК Раднички (О) 99 : 30
09.12.2017
19:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51694 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Гирл Баскет 60 : 71
10.12.2017
15:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
51695 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Младост 72 : 37
09.12.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51696 ЖКК Рас 2 : ЖКК Беко 39 : 73
10.12.2017
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51697 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Рас 2 59 : 49
17.12.2017
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
51698 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Рас 40 : 50
16.12.2017
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
51699 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Флеш 56 : 42
16.12.2017
14:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51700 ЖКК Младост : ККЖ Црвена Звезда 2 46 : 97
17.12.2017
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
51701 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Арт Баскет 2 54 : 33
16.12.2017
13:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
51702 ЖКК Беко : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 87 : 35
17.12.2017
11:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
51703 ККЖ Црвена Звезда 2 : ЖКК Гирл Баскет 64 : 74
23.12.2017
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51704 ЖКК Флеш : ЖКК Младост 54 : 63
24.12.2017
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
51705 ЖКК Рас : ЖКК Нови Београд 7 93 : 31
24.12.2017
15:35
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51706 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Радивој Кораћ 2 34 : 49
27.12.2017
20:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
51707 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Беко 54 : 46
24.12.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51708 ЖКК Рас 2 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 36 : 83
24.12.2017
11:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51709 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Рас 2
21.01.2018
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51710 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Раднички (О)
20.01.2018
15:40
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
51711 ЖКК Младост : ЖКК Рас
51712 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Флеш
19.01.2018
20:50
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
51713 ЖКК Беко : ККЖ Црвена Звезда 2
51714 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Арт Баскет 2