lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар
1.КК БТЦ282442226:190452
2.КК Еко Спорт282352195:184351
3.КК Младост 2282352252:186951
4.КК Барајево282082318:203148
5.КК Витез2817112067:193445
6.КК Борча 22817112195:205445
7.ШКК Звездара2817112100:206345
8.КК ЛА Баскет2814142261:213642
9.КК Визура2813152075:209841
10.КК Умка Џез2812162045:208840
11.КК Гроцка (-1)2812161985:198539
12.КК Церак2810181951:211938
13.КК Сава284241917:231632
14.КК Веба Баскет283251876:242531
15.КК Барајево Бамби281271692:229029
50288 КК Борча 2 : КК БТЦ 87 : 83
(20:14, 14:17, 13:24, 25:17, 15:11)
08.10.2017
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
50289 ШКК Звездара : КК Младост 2 69 : 65
(21:14, 17:25, 21:18, 10:8)
11.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Чимбуровић, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
50290 КК Еко Спорт : КК Барајево Бамби 92 : 37
(28:4, 17:9, 22:12, 25:12)
08.10.2017
17:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Балешевић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
50291 КК Витез : КК Барајево 53 : 63
(9:18, 12:12, 11:13, 21:20)
11.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
50292 КК Сава : КК Визура 79 : 88
(22:22, 15:20, 32:20, 7:14, 3:12)
07.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Видаковић, Никола Младеновић, Делегат: Милорад Поповић
50293 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 71 : 101
(14:22, 25:24, 15:27, 17:28)
08.10.2017
19:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Павле Цветић, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50294 КК Гроцка : КК ЛА Баскет 76 : 94
(25:18, 19:29, 14:21, 18:26)
21.01.2018
19:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Бојан Драшкић
КК Церак - слободна екипа
50295 КК Церак : КК Борча 2 55 : 70
(14:15, 21:22, 4:21, 16:12)
15.10.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Филип Балешевић, Антоније Луковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50296 КК Умка Џез : КК Гроцка 65 : 67
(9:21, 19:13, 16:19, 21:14)
15.10.2017
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Младеновић, Немања Кривокућа, Делегат: Борко Павловић
50297 КК Визура : КК Веба Баскет 103 : 62
(25:18, 30:12, 26:15, 22:17)
18.10.2017
19:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Видаковић, Петар Димић, Делегат: Милан Благојевић
50298 КК Барајево : КК Сава 81 : 65
(24:17, 20:9, 14:26, 23:13)
15.10.2017
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
50299 КК Барајево Бамби : КК Витез 33 : 65
(8:26, 6:15, 13:13, 6:11)
15.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Драган Петровић
50300 КК Младост 2 : КК Еко Спорт 64 : 76
(17:25, 21:24, 13:15, 13:12)
13.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Љубомир Милетијев
50301 КК БТЦ : ШКК Звездара 73 : 64
(19:17, 22:15, 16:12, 16:20)
14.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Филип Младеновић, Делегат: Јован Чучуковић
КК ЛА Баскет - слободна екипа
50304 ШКК Звездара : КК Церак 83 : 65
(18:13, 30:20, 23:22, 12:10)
21.10.2017
18:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Светлана Миладинов
50305 КК Еко Спорт : КК БТЦ 61 : 80
(18:23, 12:15, 14:20, 17:22)
24.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Никола Видаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50306 КК Витез : КК Младост 2 51 : 83
(10:23, 15:18, 11:21, 15:21)
16.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Балешевић, Предраг Марковић, Делегат: Милорад Поповић
50307 КК Сава : КК Барајево Бамби 71 : 67
(11:17, 23:22, 19:18, 18:10)
21.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50308 КК Веба Баскет : КК Барајево 84 : 97
(15:26, 20:27, 24:24, 25:20)
26.10.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Филип Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
50309 КК Гроцка : КК Визура 61 : 66
(17:11, 16:18, 17:15, 11:22)
21.10.2017
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
50310 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 69 : 76
(15:24, 22:14, 12:19, 20:19)
21.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Чимбуровић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Борча 2 - слободна екипа
50311 КК Церак : КК Еко Спорт 67 : 86
(10:20, 12:20, 20:25, 25:21)
26.10.2017
15:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Драган Петровић
50312 КК Борча 2 : ШКК Звездара 95 : 98
(17:15, 20:14, 11:20, 17:16, 30:33)
26.10.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Видаковић, Лука Драгомировић, Делегат: Слободан Каличанин
50313 КК Визура : КК ЛА Баскет 78 : 73
(21:21, 19:22, 16:19, 22:11)
25.10.2017
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
50314 КК Барајево : КК Гроцка 65 : 54
(16:16, 21:9, 20:13, 8:16)
07.11.2017
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Филип Балешевић, Делегат: Петар Јанковић
50315 КК Барајево Бамби : КК Веба Баскет 61 : 67
(13:11, 11:18, 22:19, 15:19)
28.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Немања Кривокућа, Александар Петровић, Делегат: Љубомир Милетијев
50316 КК Младост 2 : КК Сава 99 : 54
(24:18, 25:11, 30:9, 20:16)
25.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
50317 КК БТЦ : КК Витез 81 : 68
(22:17, 19:19, 12:19, 28:13)
27.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Марко Пауновић, Делегат: Борко Павловић
КК Умка Џез - слободна екипа
50320 КК Еко Спорт : КК Борча 2 84 : 70
(15:15, 26:26, 18:13, 25:16)
31.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
50321 КК Витез : КК Церак 73 : 59
(18:7, 15:25, 24:14, 16:13)
29.10.2017
21:10
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Филип Балешевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Вукашин Курћубић
50322 КК Сава : КК БТЦ 78 : 90
(20:23, 25:27, 11:21, 22:19)
29.10.2017
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Светлана Миладинов
50323 КК Веба Баскет : КК Младост 2 60 : 100
(18:23, 18:29, 9:22, 15:26)
29.10.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Лукић, Предраг Марковић, Делегат: Милан Благојевић
50324 КК Гроцка : КК Барајево Бамби 111 : 71
(19:23, 29:15, 28:15, 35:18)
29.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Никола Видаковић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50325 КК ЛА Баскет : КК Барајево 71 : 89
(20:21, 19:25, 16:18, 16:25)
28.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Данко Гојковић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
50326 КК Умка Џез : КК Визура 82 : 83
(20:14, 17:18, 19:22, 26:29)
28.10.2017
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
ШКК Звездара - слободна екипа
50327 КК Церак : КК Сава 93 : 56
(24:18, 22:19, 20:15, 27:4)
05.11.2017
17:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
50328 КК Борча 2 : КК Витез 72 : 61
(13:20, 22:19, 17:10, 20:12)
05.11.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Петар Јанковић
50329 ШКК Звездара : КК Еко Спорт 68 : 77
07.11.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Милош Јоксимовић, Делегат: Жељко Делић
50330 КК Барајево : КК Умка Џез 88 : 80
(22:19, 21:18, 23:20, 22:23)
05.11.2017
15:20
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Павле Цветић, Немања Видаковић, Делегат: Милорад Поповић
50331 КК Барајево Бамби : КК ЛА Баскет 74 : 88
(15:13, 18:15, 19:30, 22:30)
05.11.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Никола Младеновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Слободан Каличанин
50332 КК Младост 2 : КК Гроцка 91 : 67
(23:10, 32:14, 20:20, 16:23)
03.11.2017
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Зоран Милошевић, Павле Димитријевић, Делегат: Борко Павловић
50333 КК БТЦ : КК Веба Баскет 89 : 74
(22:18, 23:25, 14:12, 30:19)
06.11.2017
21:45
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Огњен Ћурчић, Урош Гвозденовић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Визура - слободна екипа
50336 КК Витез : ШКК Звездара 83 : 81
(17:17, 17:18, 25:22, 24:24)
12.11.2017
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Лука Драгомировић, Делегат: Александар Тодоровић
50337 КК Сава : КК Борча 2 51 : 80
(9:19, 14:20, 14:14, 14:27)
11.11.2017
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Младеновић, Никола Ристић, Делегат: Љубомир Милетијев
50338 КК Веба Баскет : КК Церак 67 : 102
(10:35, 22:21, 12:33, 23:13)
13.11.2017
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Зоран Милошевић, Предраг Марковић, Делегат: Светлана Миладинов
50339 КК Гроцка : КК БТЦ 64 : 74
(14:17, 17:14, 12:19, 21:24)
10.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данко Гојковић, Немања Видаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50340 КК ЛА Баскет : КК Младост 2 70 : 74
(18:16, 20:22, 23:9, 9:27)
11.11.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Видаковић, Димитрије Стојановић, Делегат: Милан Благојевић
50341 КК Умка Џез : КК Барајево Бамби 86 : 55
(15:11, 12:15, 29:18, 30:11)
12.11.2017
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Синиша Шарбајић
50342 КК Визура : КК Барајево 77 : 83
(14:19, 18:26, 16:22, 29:16)
12.11.2017
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Балешевић, Марко Пауновић, Делегат: Драган Петровић
КК Еко Спорт - слободна екипа
50343 КК Церак : КК Гроцка 64 : 61
(28:26, 15:11, 10:12, 11:12)
16.11.2017
22:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Павле Цветић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Јован Чучуковић
50344 КК Борча 2 : КК Веба Баскет 86 : 60
(15:15, 17:18, 25:15, 29:12)
16.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Илић, Урош Гвозденовић, Делегат: Петар Јанковић
50345 ШКК Звездара : КК Сава 76 : 60
(17:17, 28:12, 15:11, 16:20)
09.11.2017
17:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Павле Димитријевић, Делегат: Милорад Поповић
50346 КК Еко Спорт : КК Витез 86 : 64
(17:18, 28:21, 14:16, 27:9)
16.11.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Љиљана Благојевић
50347 КК Барајево Бамби : КК Визура 52 : 62
17.11.2017
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
50348 КК Младост 2 : КК Умка Џез 72 : 65
(18:15, 18:16, 18:16, 18:18)
10.01.2018
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Бојан Драшкић
50349 КК БТЦ : КК ЛА Баскет 83 : 57
(24:9, 22:13, 26:14, 11:21)
15.11.2017
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Барајево - слободна екипа
50352 КК Сава : КК Еко Спорт 72 : 87
(23:17, 15:31, 14:17, 20:22)
19.11.2017
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Данко Гојковић, Немања Илић, Делегат: Александар Тодоровић
50353 КК Веба Баскет : ШКК Звездара 54 : 80
(8:24, 10:19, 17:20, 19:17)
20.11.2017
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Видаковић, Марија Ћирић, Делегат: Љубомир Милетијев
50354 КК Гроцка : КК Борча 2 83 : 71
(24:17, 25:10, 20:21, 14:23)
19.11.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Милан Благојевић
50355 КК ЛА Баскет : КК Церак 66 : 69
(16:19, 24:11, 16:24, 10:15)
18.11.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Милош Попић, Делегат: Вукашин Курћубић
50356 КК Умка Џез : КК БТЦ 65 : 75
(21:25, 11:18, 20:19, 13:13)
19.11.2017
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50357 КК Визура : КК Младост 2 71 : 73
(23:20, 10:18, 18:14, 16:15, 4:6)
27.12.2017
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Чимбуровић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
50358 КК Барајево : КК Барајево Бамби 96 : 57
(30:12, 19:16, 27:9, 20:20)
18.11.2017
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
КК Витез - слободна екипа
50359 КК Церак : КК Умка Џез 74 : 60
26.11.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Чимбуровић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
50360 КК Борча 2 : КК ЛА Баскет 65 : 80
(25:17, 12:27, 19:21, 9:15)
26.11.2017
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Петар Димић, Делегат: Ненад Радосављевић
50361 ШКК Звездара : КК Гроцка 97 : 67
(28:21, 33:14, 21:15, 15:17)
26.11.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данко Гојковић, Предраг Несторовић, Делегат: Светлана Миладинов
50362 КК Еко Спорт : КК Веба Баскет 100 : 72
(17:6, 28:19, 30:18, 25:29)
28.11.2017
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Никола Ристић, Делегат: Љиљана Благојевић
50363 КК Витез : КК Сава 91 : 73
(27:21, 22:14, 18:14, 24:24)
25.11.2017
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Видаковић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Милорад Поповић
50364 КК Младост 2 : КК Барајево 89 : 73
(25:16, 17:19, 25:20, 22:18)
25.11.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Попић, Немања Видаковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50365 КК БТЦ : КК Визура 79 : 55
(22:12, 26:8, 20:9, 11:26)
23.11.2017
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Зоран Милошевић, Урош Гвозденовић, Делегат: Драган Петровић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
50368 КК Веба Баскет : КК Витез 50 : 92
(12:34, 17:16, 9:26, 12:16)
05.12.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
50369 КК Гроцка : КК Еко Спорт 75 : 84
(16:22, 21:18, 22:20, 16:24)
06.12.2017
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Младеновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Бојан Драшкић
50370 КК ЛА Баскет : ШКК Звездара 80 : 77
(19:15, 18:25, 17:25, 26:12)
02.12.2017
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Балешевић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
50371 КК Умка Џез : КК Борча 2 69 : 79
(12:20, 15:26, 16:14, 26:19)
03.12.2017
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Каличанин
50372 КК Визура : КК Церак 89 : 79
(20:15, 23:22, 22:15, 24:27)
06.12.2017
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Зоран Милошевић, Лука Драгомировић, Делегат: Вукашин Курћубић
50373 КК Барајево : КК БТЦ 84 : 88
(16:23, 23:25, 19:21, 26:19)
03.12.2017
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Павле Цветић, Делегат: Александар Тодоровић
50374 КК Барајево Бамби : КК Младост 2 54 : 73
(11:13, 14:20, 11:26, 18:14)
03.12.2017
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Павле Димитријевић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Милан Благојевић
КК Сава - слободна екипа
50375 КК Церак : КК Барајево 95 : 81
(22:17, 27:21, 24:23, 22:20)
10.12.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Данко Гојковић, Никола Видаковић, Делегат: Ненад Радосављевић
50376 КК Борча 2 : КК Визура 80 : 60
(21:7, 20:14, 18:23, 21:16)
10.12.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Урош Гвозденовић, Делегат: Драган Петровић
50377 ШКК Звездара : КК Умка Џез 98 : 94
(21:17, 27:27, 23:24, 27:26)
10.12.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Синиша Шарбајић
50378 КК Еко Спорт : КК ЛА Баскет 77 : 88
(20:28, 18:26, 25:14, 14:20)
12.12.2017
21:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Чимбуровић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Светлана Миладинов
50379 КК Витез : КК Гроцка 77 : 71
(24:14, 14:14, 20:16, 19:27)
10.12.2017
17:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Попић, Огњен Ћурчић, Делегат: Љиљана Благојевић
50380 КК Сава : КК Веба Баскет 99 : 61
(15:19, 25:9, 27:13, 32:20)
10.12.2017
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Љубомир Милетијев
50381 КК БТЦ : КК Барајево Бамби 68 : 44
(20:12, 14:8, 13:18, 21:6)
09.12.2017
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Балешевић, Димитрије Стојановић, Делегат: Петар Јанковић
КК Младост 2 - слободна екипа
50384 КК Гроцка : КК Сава 92 : 60
(12:9, 20:19, 28:14, 32:18)
16.12.2017
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
50385 КК ЛА Баскет : КК Витез 95 : 79
(24:23, 21:21, 17:16, 33:19)
16.12.2017
19:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
50386 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 67 : 71
(11:16, 19:17, 21:21, 16:17)
17.12.2017
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Чимбуровић, Немања Видаковић, Делегат: Јован Чучуковић
50387 КК Визура : ШКК Звездара 64 : 83
(17:19, 22:15, 14:28, 11:21)
19.12.2017
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Цветић, Никола Ристић, Делегат: Милорад Поповић
50388 КК Барајево : КК Борча 2 81 : 84
(22:12, 18:26, 22:23, 19:23)
16.12.2017
13:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Попић, Павле Димитријевић, Делегат: Жељко Делић
50389 КК Барајево Бамби : КК Церак 50 : 66
(12:20, 14:16, 11:10, 13:20)
17.12.2017
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
50390 КК Младост 2 : КК БТЦ 76 : 74
(17:27, 26:8, 16:27, 17:12)
17.12.2017
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Видаковић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Веба Баскет - слободна екипа
50391 КК Церак : КК Младост 2 64 : 99
(11:24, 20:22, 19:27, 14:26)
21.12.2017
15:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Марко Пауновић, Марија Ћирић, Делегат: Љиљана Благојевић
50392 КК Борча 2 : КК Барајево Бамби 89 : 41
(20:3, 17:12, 29:13, 23:13)
24.12.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Димитрије Стојановић, Делегат: Драган Петровић
50393 ШКК Звездара : КК Барајево 84 : 73
(20:20, 24:19, 17:15, 23:19)
23.12.2017
18:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данко Гојковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
50394 КК Еко Спорт : КК Визура 95 : 52
(36:12, 21:16, 22:13, 16:11)
24.12.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50395 КК Витез : КК Умка Џез 73 : 61
(21:21, 16:9, 12:18, 24:13)
23.12.2017
17:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Огњен Ћурчић, Урош Гвозденовић, Делегат: Милан Благојевић
50396 КК Сава : КК ЛА Баскет 62 : 89
(15:17, 23:23, 15:29, 9:20)
23.12.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Балешевић, Лука Драгомировић, Делегат: Петар Јанковић
50397 КК Веба Баскет : КК Гроцка 68 : 74
(19:17, 20:20, 11:21, 18:16)
25.12.2017
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Младеновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Љубомир Милетијев
КК БТЦ - слободна екипа
50400 КК ЛА Баскет : КК Веба Баскет 96 : 78
(24:21, 33:18, 21:17, 18:22)
13.01.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Чимбуровић, Павле Димитријевић, Делегат: Јован Чучуковић
50401 КК Умка Џез : КК Сава 84 : 64
(21:17, 29:19, 16:13, 18:15)
14.01.2018
19:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Урош Гвозденовић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Бојан Драшкић
50402 КК Визура : КК Витез 64 : 76
(23:17, 21:19, 11:21, 9:19)
17.01.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Видаковић, Немања Илић, Делегат: Светлана Миладинов
50403 КК Барајево : КК Еко Спорт 79 : 72
(25:17, 17:16, 16:17, 21:22)
13.01.2018
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Лукић, Зоран Милошевић, Делегат: Вукашин Курћубић
50404 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 59 : 73
(21:14, 15:19, 8:24, 15:16)
14.01.2018
15:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Попић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Александар Тодоровић
50405 КК Младост 2 : КК Борча 2 69 : 74
(18:19, 19:17, 16:19, 16:19)
14.01.2018
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
50406 КК БТЦ : КК Церак 71 : 52
(19:15, 23:10, 23:8, 6:19)
15.01.2018
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић, Делегат: Жељко Делић
КК Гроцка - слободна екипа
50407 КК ЛА Баскет : КК Гроцка 92 : 96
(24:20, 25:20, 15:23, 28:33)
20.01.2018
20:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Милан Благојевић
50408 КК Умка Џез : КК Веба Баскет 81 : 67
(18:9, 27:25, 19:30, 17:3)
21.01.2018
17:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Павле Цветић, Никола Ристић, Делегат: Милорад Поповић
50409 КК Визура : КК Сава 79 : 57
(18:10, 23:16, 18:9, 20:22)
24.01.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
50410 КК Барајево : КК Витез 105 : 72
(30:17, 26:17, 18:17, 31:21)
21.01.2018
14:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Милош Јоксимовић, Делегат: Петар Јанковић
50411 КК Барајево Бамби : КК Еко Спорт 83 : 93
(19:17, 25:38, 20:13, 19:25)
21.01.2018
16:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Петар Димић, Делегат: Љиљана Благојевић
50412 КК Младост 2 : ШКК Звездара 89 : 56
(19:17, 22:18, 25:13, 23:8)
20.01.2018
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Љубомир Милетијев
50413 КК БТЦ : КК Борча 2 85 : 56
(20:9, 20:17, 22:14, 23:16)
21.01.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Балешевић, Никола Видаковић, Делегат: Борко Павловић
КК Церак - слободна екипа
50415 КК Борча 2 : КК Церак 66 : 55
(18:10, 19:15, 15:17, 14:13)
28.01.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Павле Димитријевић, Делегат: Јован Чучуковић
50416 ШКК Звездара : КК БТЦ 57 : 66
(14:14, 21:22, 15:21, 7:9)
28.01.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Вукашин Курћубић
50417 КК Еко Спорт : КК Младост 2 60 : 66
(18:18, 19:13, 13:19, 10:16)
05.04.2018
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Ћурчић, Немања Илић, Делегат: Светлана Миладинов
50418 КК Витез : КК Барајево Бамби 74 : 67
(30:11, 12:18, 20:22, 12:16)
28.01.2018
15:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Урош Гвозденовић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
50419 КК Сава : КК Барајево 64 : 74
(8:25, 18:16, 24:20, 14:13)
05.12.2017
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Зоран Милошевић, Петар Димић, Делегат: Александар Тодоровић
50420 КК Веба Баскет : КК Визура 81 : 90
(20:23, 18:21, 25:21, 18:25)
29.01.2018
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Филип Балешевић, Димитрије Стојановић, Делегат: Драган Петровић
50421 КК Гроцка : КК Умка Џез 68 : 73
(15:21, 26:15, 18:17, 9:20)
28.01.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Немања Кривокућа, Милош Попић, Делегат: Синиша Шарбајић
КК ЛА Баскет - слободна екипа
50423 КК Церак : ШКК Звездара 72 : 81
(21:18, 21:22, 15:23, 15:18)
08.02.2018
18:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Марија Ћирић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Петар Јанковић
50424 КК Умка Џез : КК ЛА Баскет 69 : 67
(13:11, 22:16, 17:21, 17:19)
04.02.2018
19:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Љиљана Благојевић
50425 КК Визура : КК Гроцка 66 : 75
(8:21, 16:14, 23:21, 19:19)
04.02.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Никола Видаковић, Лука Драгомировић, Делегат: Милорад Поповић
50426 КК Барајево : КК Веба Баскет 78 : 58
(26:16, 20:10, 15:19, 17:13)
31.01.2018
18:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Ристић, Делегат: Ненад Радосављевић
50427 КК Барајево Бамби : КК Сава 70 : 89
(14:21, 16:23, 17:29, 23:16)
01.12.2017
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Немања Видаковић, Делегат: Љубомир Милетијев
50428 КК Младост 2 : КК Витез 78 : 61
(20:12, 22:14, 23:24, 13:11)
03.02.2018
20:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Марко Пауновић, Лазар Костић, Делегат: Борко Павловић
50429 КК БТЦ : КК Еко Спорт 65 : 74
(13:16, 22:20, 19:18, 11:20)
02.02.2018
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Огњен Ћурчић, Делегат: Бојан Драшкић
КК Борча 2 - слободна екипа
50431 ШКК Звездара : КК Борча 2 79 : 76
(14:23, 12:9, 12:12, 20:14, 21:18)
10.02.2018
16:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Видаковић, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
50432 КК Еко Спорт : КК Церак 64 : 56
(12:7, 7:22, 24:13, 21:14)
14.02.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Чимбуровић, Филип Младеновић, Делегат: Вукашин Курћубић
50433 КК Витез : КК БТЦ 63 : 70
(13:18, 14:13, 15:19, 21:20)
12.02.2018
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Цветић, Предраг Несторовић, Делегат: Драган Петровић
50434 КК Сава : КК Младост 2 67 : 92
(14:22, 19:21, 16:25, 18:24)
10.02.2018
13:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
50435 КК Веба Баскет : КК Барајево Бамби 91 : 93
(17:22, 29:23, 16:22, 29:26)
11.02.2018
15:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Синиша Шарбајић
50436 КК Гроцка : КК Барајево 68 : 87
(14:26, 22:20, 14:19, 18:22)
11.02.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Зоран Милошевић, Филип Балешевић, Делегат: Јован Чучуковић
50437 КК ЛА Баскет : КК Визура 79 : 85
(13:23, 29:20, 22:12, 15:30)
11.02.2018
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Урош Гвозденовић, Делегат: Светлана Миладинов
КК Умка Џез - слободна екипа
50439 КК Церак : КК Витез 59 : 93
(19:22, 15:14, 13:32, 12:25)
21.02.2018
15:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Филип Балешевић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Милорад Поповић
50440 КК Борча 2 : КК Еко Спорт 74 : 82
(20:20, 18:22, 13:18, 23:22)
18.02.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Димић, Делегат: Љиљана Благојевић
50441 КК Визура : КК Умка Џез 56 : 72
(16:21, 15:14, 15:16, 10:21)
17.02.2018
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Зоран Милошевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Борко Павловић
50442 КК Барајево : КК ЛА Баскет 73 : 67
(20:13, 18:15, 17:16, 18:23)
18.02.2018
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Бојан Драшкић
50443 КК Барајево Бамби : КК Гроцка 49 : 65
(11:15, 9:14, 15:21, 14:15)
18.02.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Никола Чимбуровић, Никола Ристић, Делегат: Ненад Радосављевић
50444 КК Младост 2 : КК Веба Баскет 103 : 55
(23:19, 30:5, 26:19, 24:12)
16.02.2018
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Слободан Каличанин
50445 КК БТЦ : КК Сава 79 : 73
(20:24, 22:10, 24:16, 13:23)
18.02.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Љубомир Милетијев
ШКК Звездара - слободна екипа
50447 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 82 : 65
(16:15, 22:21, 27:10, 17:19)
25.02.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Балешевић, Никола Видаковић, Делегат: Жељко Делић
50448 КК Витез : КК Борча 2 80 : 85
(27:22, 18:24, 17:17, 18:22)
25.02.2018
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Марко Пауновић, Лука Драгомировић, Делегат: Вукашин Курћубић
50449 КК Сава : КК Церак 66 : 79
(12:24, 17:12, 16:26, 21:17)
24.02.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драган Петровић
50450 КК Веба Баскет : КК БТЦ 63 : 88
(12:27, 13:22, 15:20, 23:19)
24.02.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данко Гојковић, Урош Гвозденовић, Делегат: Александар Тодоровић
50451 КК Гроцка : КК Младост 2 72 : 76
(15:21, 15:14, 24:26, 18:15)
24.02.2018
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Светлана Миладинов
50452 КК ЛА Баскет : КК Барајево Бамби 92 : 65
(29:18, 18:17, 19:20, 26:10)
24.02.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Зоран Милошевић, Павле Димитријевић, Делегат: Петар Јанковић
50453 КК Умка Џез : КК Барајево 56 : 97
(10:21, 21:23, 17:25, 8:28)
01.04.2018
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Визура - слободна екипа
50455 КК Церак : КК Веба Баскет 86 : 73
(19:29, 17:13, 28:16, 22:15)
01.03.2018
15:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Лукић, Лазар Костић, Делегат: Борко Павловић
50456 КК Борча 2 : КК Сава 94 : 66
(26:10, 22:21, 20:19, 26:16)
01.03.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данко Гојковић, Марија Ћирић, Делегат: Петар Јанковић
50457 ШКК Звездара : КК Витез 56 : 81
(11:29, 10:15, 12:18, 23:19)
04.03.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Димитрије Стојановић, Делегат: Љиљана Благојевић
50458 КК Барајево : КК Визура 83 : 70
(31:12, 28:18, 16:17, 8:23)
06.03.2018
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Милорад Поповић
50459 КК Барајево Бамби : КК Умка Џез 61 : 84
(5:21, 19:24, 13:31, 24:8)
28.02.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Павле Цветић, Предраг Несторовић, Делегат: Синиша Шарбајић
50460 КК Младост 2 : КК ЛА Баскет 78 : 70
(23:17, 19:18, 24:16, 12:19)
14.03.2018
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Видаковић, Петар Димић, Делегат: Љубомир Милетијев
50461 КК БТЦ : КК Гроцка 81 : 74
13.04.2018
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Чимбуровић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Слободан Каличанин
КК Еко Спорт - слободна екипа
50463 КК Витез : КК Еко Спорт 47 : 63
(5:14, 20:14, 8:19, 14:16)
07.03.2018
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Светлана Миладинов
50464 КК Сава : ШКК Звездара 77 : 81
(13:17, 25:21, 21:18, 18:25)
09.03.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Зоран Милошевић, Никола Ристић, Делегат: Бојан Драшкић
50465 КК Веба Баскет : КК Борча 2 77 : 81
(18:16, 16:24, 20:18, 23:23)
03.03.2018
20:25
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Филип Балешевић, Марко Пауновић, Делегат: Драган Петровић
50466 КК Гроцка : КК Церак 69 : 54
(26:15, 15:13, 12:12, 16:14)
04.03.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Данко Гојковић, Никола Чимбуровић, Делегат: Јован Чучуковић
50467 КК ЛА Баскет : КК БТЦ 81 : 72
(20:19, 26:16, 16:11, 19:26)
03.03.2018
19:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Огњен Ћурчић, Немања Илић, Делегат: Ненад Радосављевић
50468 КК Умка Џез : КК Младост 2 80 : 88
(14:22, 25:21, 16:25, 25:20)
04.03.2018
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Павле Димитријевић, Делегат: Жељко Делић
50469 КК Визура : КК Барајево Бамби 90 : 63
(24:14, 17:15, 24:18, 25:16)
03.03.2018
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Урош Гвозденовић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Барајево - слободна екипа
50471 КК Церак : КК ЛА Баскет 82 : 108
(15:17, 23:29, 26:32, 18:30)
11.03.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Зоран Милошевић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
50472 КК Борча 2 : КК Гроцка 92 : 95
(16:18, 18:20, 17:20, 33:26, 8:11)
11.03.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Милош Лукић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Каличанин
50473 ШКК Звездара : КК Веба Баскет 84 : 73
(20:16, 28:10, 26:19, 10:28)
10.03.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Лука Драгомировић, Делегат: Милорад Поповић
50474 КК Еко Спорт : КК Сава 61 : 52
(25:12, 19:11, 13:13, 4:16)
10.03.2018
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Балешевић, Александар Петровић, Делегат: Александар Тодоровић
50475 КК Барајево Бамби : КК Барајево 74 : 109
(13:25, 21:32, 23:27, 17:25)
10.03.2018
16:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Борко Павловић
50476 КК Младост 2 : КК Визура 82 : 76
(21:13, 22:13, 19:19, 20:31)
12.03.2018
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данко Гојковић, Лазар Костић, Делегат: Синиша Шарбајић
50477 КК БТЦ : КК Умка Џез 78 : 67
(14:17, 21:15, 23:12, 20:23)
10.03.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Видаковић, Антоније Луковић, Делегат: Љубомир Милетијев
КК Витез - слободна екипа
50479 КК Сава : КК Витез 59 : 97
(22:22, 9:34, 7:19, 21:22)
17.03.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Димитрије Миладиновић, Павле Димитријевић, Делегат: Ненад Радосављевић
50480 КК Веба Баскет : КК Еко Спорт 54 : 78
(12:20, 18:17, 12:24, 12:17)
19.03.2018
21:35
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Илић, Никола Ристић, Делегат: Јован Чучуковић
50481 КК Гроцка : ШКК Звездара 78 : 47
(22:16, 17:10, 13:12, 26:9)
18.03.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Филип Младеновић, Урош Гвозденовић, Делегат: Љиљана Благојевић
50482 КК ЛА Баскет : КК Борча 2 86 : 69
(22:13, 21:19, 17:24, 26:13)
17.03.2018
17:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Александар Тодоровић
50483 КК Умка Џез : КК Церак 85 : 59
(18:15, 24:21, 21:11, 22:12)
22.03.2018
22:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Никола Чимбуровић, Милош Јоксимовић, Делегат: Светлана Миладинов
50484 КК Визура : КК БТЦ 74 : 84
(24:20, 24:25, 14:21, 12:18)
21.03.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Петар Јанковић
50485 КК Барајево : КК Младост 2 78 : 63
(22:15, 13:15, 24:13, 19:20)
17.03.2018
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Видаковић, Димитрије Стојановић, Делегат: Жељко Делић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
50487 КК Церак : КК Визура 69 : 104
(21:29, 10:27, 17:33, 21:15)
25.03.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Данко Гојковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
50488 КК Борча 2 : КК Умка Џез 93 : 63
(21:16, 20:27, 30:10, 22:10)
24.03.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милорад Поповић
50489 ШКК Звездара : КК ЛА Баскет 90 : 87
(21:14, 10:25, 13:22, 27:10, 19:16)
24.03.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Чимбуровић, Предраг Несторовић, Делегат: Јован Чучуковић
50490 КК Еко Спорт : КК Гроцка 69 : 65
(18:20, 21:19, 16:8, 14:18)
25.03.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Зоран Милошевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50491 КК Витез : КК Веба Баскет 102 : 65
(26:19, 25:12, 28:16, 23:18)
25.03.2018
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Филип Балешевић, Петар Димић, Делегат: Љубомир Милетијев
50492 КК Младост 2 : КК Барајево Бамби 82 : 50
(28:11, 13:9, 14:17, 27:13)
25.03.2018
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
50493 КК БТЦ : КК Барајево 102 : 91
(16:18, 21:21, 26:25, 22:21, 17:6)
04.04.2018
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Никола Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
КК Сава - слободна екипа
50495 КК Веба Баскет : КК Сава 101 : 84
(29:23, 28:17, 22:28, 22:16)
26.03.2018
21:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Димитрије Миладиновић, Лазар Костић, Делегат: Светлана Миладинов
50496 КК Гроцка : КК Витез 68 : 74
(11:22, 30:11, 15:25, 12:16)
01.04.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Павле Цветић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
50497 КК ЛА Баскет : КК Еко Спорт 73 : 64
(14:16, 19:18, 24:17, 16:13)
29.03.2018
21:25
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Данко Гојковић, Филип Балешевић, Делегат: Вукашин Курћубић
50498 КК Умка Џез : ШКК Звездара 70 : 63
(12:22, 24:11, 12:19, 22:11)
09.04.2018
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Младеновић, Лука Драгомировић, Делегат: Борко Павловић
50499 КК Визура : КК Борча 2 78 : 69
(12:21, 18:15, 28:5, 20:28)
18.04.2018
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Зоран Милошевић, Немања Илић, Делегат: Драган Петровић
50500 КК Барајево : КК Церак 80 : 65
(27:12, 24:14, 19:17, 10:22)
26.03.2018
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић, Делегат: Александар Тодоровић
50501 КК Барајево Бамби : КК БТЦ 62 : 95
(22:25, 20:28, 14:19, 6:23)
30.03.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Јоксимовић, Урош Гвозденовић, Делегат: Жељко Делић
КК Младост 2 - слободна екипа
50503 КК Церак : КК Барајево Бамби 71 : 63
(23:9, 21:19, 15:17, 12:18)
01.04.2018
17:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Филип Младеновић, Никола Ристић, Делегат: Бојан Драшкић
50504 КК Борча 2 : КК Барајево 83 : 76
(19:18, 20:18, 16:20, 28:20)
31.03.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Пауновић, Предраг Несторовић, Делегат: Љубомир Милетијев
50505 ШКК Звездара : КК Визура 95 : 76
(27:11, 28:19, 20:28, 20:18)
01.04.2018
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Лукић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
50506 КК Еко Спорт : КК Умка Џез 103 : 47
(21:8, 24:12, 31:13, 27:14)
16.04.2018
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Милорад Поповић
50507 КК Витез : КК ЛА Баскет 82 : 68
(25:12, 24:20, 11:24, 22:12)
31.03.2018
20:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Александар Петровић, Делегат: Синиша Шарбајић
50508 КК Сава : КК Гроцка 58 : 69
(12:16, 11:21, 11:14, 24:18)
24.03.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Цветић, Урош Гвозденовић, Делегат: Љиљана Благојевић
50509 КК БТЦ : КК Младост 2 81 : 70
(13:21, 30:15, 22:21, 16:13)
01.04.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Александар Тодоровић
КК Веба Баскет - слободна екипа
50511 КК Гроцка : КК Веба Баскет СР 0 : 20
службени резултат
15.04.2018
16:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
Данко Гојковић, Марија Ћирић, Делегат: Светлана Миладинов
50512 КК ЛА Баскет : КК Сава 78 : 84
(18:30, 15:16, 28:16, 17:22)
14.04.2018
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Видаковић, Лазар Костић, Делегат: Драган Петровић
50513 КК Умка Џез : КК Витез 59 : 72
15.04.2018
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Милош Јоксимовић, Делегат: Жељко Делић
50514 КК Визура : КК Еко Спорт 59 : 69
(12:15, 12:17, 16:21, 19:16)
11.04.2018
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Балешевић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Петар Јанковић
50515 КК Барајево : ШКК Звездара 72 : 51
(21:13, 16:8, 20:14, 15:16)
15.04.2018
13:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Зоран Милошевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Вукашин Курћубић
50516 КК Барајево Бамби : КК Борча 2 82 : 84
(15:20, 24:18, 28:18, 15:28)
14.04.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Лука Драгомировић, Делегат: Ненад Радосављевић
50517 КК Младост 2 : КК Церак 83 : 70
(25:9, 24:24, 12:21, 22:16)
03.04.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
КК БТЦ - слободна екипа
50519 КК Церак : КК БТЦ 70 : 72
(19:11, 16:21, 19:14, 11:19, 5:7)
19.04.2018
14:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Марко Пауновић, Немања Илић, Делегат: Петар Јанковић
50520 КК Борча 2 : КК Младост 2 71 : 75
(20:26, 20:11, 12:19, 19:19)
11.04.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Балешевић, Никола Ристић, Делегат: Слободан Каличанин
50521 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби 64 : 55
(16:11, 17:20, 10:9, 21:15)
21.04.2018
14:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Урош Гвозденовић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50522 КК Еко Спорт : КК Барајево 85 : 82
(19:18, 29:27, 15:20, 22:17)
19.04.2018
18:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Никола Чимбуровић, Делегат: Милорад Поповић
50523 КК Витез : КК Визура 63 : 60
(23:14, 12:13, 20:11, 8:22)
21.04.2018
20:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Борко Павловић
50524 КК Сава : КК Умка Џез 77 : 84
22.04.2018
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Љубомир Милетијев
50525 КК Веба Баскет : КК ЛА Баскет 70 : 97
(16:22, 19:31, 16:23, 19:21)
23.04.2018
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Данко Гојковић, Александар Петровић, Делегат: Синиша Шарбајић
КК Гроцка - слободна екипа