lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига
2238 КК Церак 3 : КК Радивој Кораћ 24 : 78
05.05.2018
14:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
2239 КК Карабурма Баскет : КК Рас 2 65 : 62
05.05.2018
20:00
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
2240 ШКК Звездара 2 : КК Змај 54 : 78
05.05.2018
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2241 КК Флеш 3 : КК Беовук 72 - 2 51 : 70
06.05.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
2242 КК Абба (Барич) 2 : КК Ол Стар 70 : 80
05.05.2018
11:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2243 КК Рас 5 : КК Ас Баскет 69 : 48
08.05.2018
20:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
2244 КК Рас 4 : КК Мондо Баскет 3 50 : 52
05.05.2018
13:10
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
2245 КК Барајево 2 : КК Скадарлија 59 : 57
05.05.2018
11:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
2246 КК Сурчин Добановци 2 : КК Абба (Барич) 60 : 78
08.05.2018
20:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
2247 КК Офи Баскет : КК Веба Баскет 74 : 62
09.05.2018
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2248 КК Див Баскет 3 : КК Младост 2 52 : 45
06.05.2018
15:40
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
2249 КК Див Баскет 2 : КК Горица 53 : 65
06.05.2018
14:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
2250 КК Визура 3 : ШКК Звездара 3 44 : 65
05.05.2018
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2251 КК Борча : КК Чубура 72 : 39
06.05.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
2252 КК Младост 3 : КК Кнежевац Кијево 59 : 63
05.05.2018
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2253 КК Балкан : КК Жарково 2 42 : 59
08.05.2018
21:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2254 КК Радивој Кораћ : КК Церак 3 82 : 47
14.05.2018
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2255 КК Рас 2 : КК Карабурма Баскет 67 : 42
13.05.2018
20:15
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
2256 КК Змај : ШКК Звездара 2 71 : 41
13.05.2018
09:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
2257 КК Беовук 72 - 2 : КК Флеш 3 56 : 26
12.05.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
2258 КК Ол Стар : КК Абба (Барич) 2 104 : 52
12.05.2018
13:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
2259 КК Ас Баскет : КК Рас 5 53 : 51
12.05.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2260 КК Мондо Баскет 3 : КК Рас 4 52 : 62
10.05.2018
21:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
2261 КК Скадарлија : КК Барајево 2 60 : 61
12.05.2018
10:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
2262 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 2 54 : 34
12.05.2018
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2263 КК Веба Баскет : КК Офи Баскет 97 : 58
13.05.2018
11:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
2264 КК Младост 2 : КК Див Баскет 3 45 : 34
12.05.2018
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2265 КК Горица : КК Див Баскет 2 42 : 43
13.05.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
2266 ШКК Звездара 3 : КК Визура 3 67 : 47
12.05.2018
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2267 КК Чубура : КК Борча 40 : 49
10.05.2018
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2268 КК Кнежевац Кијево : КК Младост 3 82 : 29
12.05.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
2269 КК Жарково 2 : КК Балкан 72 : 58
12.05.2018
11:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
>> Бараж 1/16 Регионална лига