lat|eng
Kosarkaski doktor12:10:38 31.10.2018
Sudjenje
Пријави злоупотребу
Ovo je postalo strasno, 5. Put odlazimo na gostovanje u Lazarevac od kada sam poceo da treniram, ovo je bilo nesto najgore ikad sto mi se desilo od kad treniram kosarku. Mislim da sudijsko ,,navlačenje" (preblaga rec za ono sto se desilo) u malo izmestenim delovima Beograda ne moze gostujuca ekipa da odigra normalno utakmicu, prvo zbog sudjenja koje je takvo kakvo jeste, drugo zbog trenera ovih klubova koji se ponasaju kao da je sudjenje korektno cak i prave pritisak na sudije u svakom mogucem smislu, ,,navijaci" koji su iz utakmice u utakmicu sve gori i gori. Mislim da ovo ne treba nikome i mislim da ovo mora da se promeni zato molim savez da reaguje po pitanju ovoga,znam da nije vazno pobediti, ali mislim da je nefer da dozivljavamo nepravde u jednom sportu

Улогуј се да поставиш коментар

10
    10
    1683
  • carinium(2018-11-26 17:45:53)

i sudije uče....greše, mladi su.....da....beovuk...sudije....

Пријави злоупотребу
  • Balkanac(2018-11-26 10:48:46)

Generalno je sudjenje lose.Vidim da postoji vise tema na kojima se ljudi iz grada zale na gostovanja po predgradjima Beograda. Dragi gradjani Beograda,posto sam navijac kluba iz predgradja Beograda(klinac mi trenira u jednom takvom klubu)naglasio bih da smo jako lose prolazili na gostovanjima u gradu sa ekipama koje se bore za ulazak u kvalitetnu ligu. Deca su dozivela razne neprijatnosti od udaranja od strane domacih igraca,psovki do gadjanja igraca od strane navijaca domaceg kluba.Nijedan od roditelja,trenera nije ostavio komentar na ruzno ponasnje,lose sudjenje neprimereno navijanje nakon svakog gostovanja kluba iz predgradja Beograda koji je isti izgubio.Posle svake dobijene utakmice na gostovanju kao i one kod kuce gde mali klub iz predgradja Beograda dobije neki od klubova iz grada Beograda kojima je cilj ulazak u kvalitenu ligu komentari su uvek negativni,problem je sudjenje,problem su roditelji i naravno treneri klubova iz predgradja Beograda.Postovani,postoje i manji klubovi iz predgradja koji znaju da treniraju decu,gde se igra cista kosarka, odbrana nogama nema zone gde deca posle poraza od 20 i vise razlike pruze ruku protivnickim igracima i cestitaju na pobedi ,prevashodno ih uce da budu ljudi. Navikao sam vec da citam negativne komentare nakon svake nase pobede,cak smo pre neki dan odigarli utakmicu kuci,dobili favorizovanu ekipu i pored toga sto je trener gostiju psovao naseg trenera ,dobio tehnicku nakon napada na sudije,kontrolisao licence igraca na sred utakmice(nakon sto su krenuli da gube) i jedan od gostujucih roditelja izbacen iz sale,opet sam procitao komentar da je gostujuca ekipa izgubila zbog sudija,domacih roditelja (koji su izmedju ostalog aplaudirali dobrim potezima i domacih i gostiju).... Dragi gradjani Beograda i predstavnici gradskih velikana sa Vidikovca,Dedinja,Novog Breograda,Vozdovca i td. ne dozvoljavate nam da uzivamo ni u malim pobedama koje ostvarujemo protiv vasih klubova. Nadam se da nokoga nisam uvredio i ne zelim da se neki klubovi koji istinski uce decu sportskom ponasanju nadju u ovon postu. Ucite decu da budu prevashodno ljudi i fer-plej igraci,ko ce od njih uspeti vreme ce pokazati. A da ne zaboravim,vecina igraca posle Djordjevica,Bogdanovica je svoje karijre pocelo u klubovima iz predgradja i unutrasnjisti. Sposrtki pozdrav

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • Goku(2018-11-04 22:19:03)

Slažem se sa tobom, samo bih želeo da dodam da nisu samo problem klubovi iz predgrađa. Sava, Beovuk, Koledž, pa čak i Beostars (siguran sam da tu ima još klubova, samo ne mogu trenutno nijednog da se setim) - sve su to klubovi koji su čuveni po lošem suđenju, a uopšte nisu iz izmeštenih delova grada. Isto tako, nije svaki klub iz predgrađa ,,lopovski'. Ne sećam se da se iko ikad žalio na sudije kad je igrao protiv Gro-basketa. Sećam se i ja da sam jednom igrao utakmicu kod njih u gostima i suđenje je bilo sasvim korektno.

Пријави злоупотребу
    Прикажи цео коментар
  • kengurkosarkas(2018-11-03 06:33:12)

A Beovuk? Da niko ne sme ništa da kaže

Пријави злоупотребу